חשבונית לפרילנסר

ראש שקט מול הרשויות

השירות שלנו נותן לך את היכולת לעבוד בתור עצמאי מול הלקוחות שלך וליהנות מהשקט והיתרונות של שכיר. השירות מתאים לכל מי שעוסק באופן עצמאי בתחום כלשהו ואיננו מעוניין לעבור תהליך של פתיחת תיק עוסק פטור או מורשה ולהתנהל כול חודש מול בירוקרטיה ממשלתית.

 

אנחנו נשלח עבורך את החשבוניות, נקבל את הסכום שמגיע לך ונדאג להעברתו אליך מיד לאחר הורדת הניכויים הנדרשים לפי חוק ועמלה (אנחנו גובים 5% עמלה, כולל מע”מ, מגובה החשבונית המלא, העמלה ניגבת רק על כסף שהתקבל בפועל עבורך), בסוף החודש יונפק לך תלוש שכר כמו של עובד שכיר מן המניין.

שירות
חשבונית לפרילנסר

פרילנסר וחשבונית - אצלנו זה פשוט

בכדי לקבל תשלום באופן חוקי חובה להפיק חשבוניות, לשם כך, צריך לפתוח עוסק פטור או מורשה ותיקים במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע”מ, צריך לשלם לשירות של חשבוניות דיגיטליות שישלחו במייל או להדפיס חשבוניות בבית דפוס באופן עצמאי ולדאוג שהם יגיעו ללקוחות בדואר, צריך גם לשכור רואה חשבון שידאג לכל הדוחות ויטפל בבירוקרטיה הנדרשת מדי חודש מול הרשויות, את כל הבירוקרטיה הזאת אנחנו מונעים ממך, אצלנו ניתן להפיק חשבוניות ולקבל תלוש בקלות וללא מאמץ.

הזמן שלך יקר, בייחוד אם מדובר בעבודה ראשונה או פתיחת עסק. היתרון המידי שלנו בשבילך הוא השתחררות מבירוקרטיה של עסק עצמאי והתנהלות בראש שקט

כלול בשירות שלנו

הפקת חשבוניות ללא פתיחת עוסק מורשה/פטור

פטור מהגשת דוחות למס הכנסה ומע"מ

אין צורך בהחזקת מנהל חשבונות

קיזוז הוצאות בגין רכישות שבוצעו לעסק שלך

פטור מדיווחים חודשיים לרשויות

דיווח כשכיר לרשות המיסים עם תלוש משכורת

טיפול שוטף מול המוסד לביטוח לאומי

שירות הפקת חשבוניות מקור במייל

יתרונות פרילנסר שכיר

שחרור מתהליך פתיחת תיק ברשויות

נפתור אותך מהחובה בפתיחת תיקים במס הכנסה (תיק ניכויים), מע”מ וביטוח לאומי.

פטור מהגשת דוחות

נחסוך לך המון זמן של ההתעסקות בבירוקרטיה, מחובת הגשת דוחות חודשיים ודו"ח שנתיים למס הכנסה ומע"מ, דו"ח הצהרת הון תקופתית (חסכון של כ-2,000 ש”ח).

אין צורך בהחזקת רו"ח / מנהל חשבונות

חסכון ישיר של אלפי שקלים בשנה עבור שכר טרחה למנהל חשבונות, כולל גם תשלום על דו”ח סוף שנה, אנחנו גם נותנים שירותי גבייה לחשבוניות שמוציאים דרכנו.

מתנהלים מול הלקוחות כעצמאים

התנהלות כ"עצמאים" מול הלקוחות שלך ע"י הגשת חשבוניות, אך מדווחים כשכירים לרשויות המס.

קיזוז הוצאות מול הכנסות

כמו לעצמאים, החזרים עבור רכישת סחורות ושרותים עבור העסק, גם מע”מ וגם מס הכנסה. תשלום לספקים שלכם באמצעות העברה בנקאית או צ'ק כנגד חשבונית מס. גם העמלה שלנו מוכרת לצורך מס – פעולה אשר נחשבת כהוצאה.

הפקת חשבוניות מקור במייל

השירות שלנו כולל מערכת אונליין שניתן להיכנס אליה ממכשירים ניידים ולהנפיק חשבונית שנשלחת ללקוח במייל, המערכת שלנו משרתת מעל ל-6000 לקוחות.
 

רישום המשכורת בבנק

אנו נפקיד לכם את הכסף כך שיופיע בתור משכורת, מה שימנע אי נעימויות והצורך בהסבר מה מקור הכסף ובנוסף עשוי להגדיל לכם את מסגרת האשראי המאושרת.

הצטרפות לעצמאי שכיר