חשבוניות ממוחשבות

אם אתה בעל עסק, אתה וודאי מכיר את הנוהל הרגיל של שליחת חשבוניות עבור לקוחות שהעסק ביצע שירות כלשהו עבורם או מכר להם מוצר כלשהו, בגין דרישת התשלום הרלוונטי. הפקת חשבוניות זהו דבר שבשגרה הן עבור עוסק פטור והן עבור עוסק מורשה. אולם, את פנקס החשבוניות הרגילות שעסקים הפיקו וממשיכים להפיק עד כה בבתי הדפוס השונים, מחליף כיום שירות חדשני יותר הקרוי שירות חשבוניות ממוחשבות. חשבוניות ממוחשבות ניתן למצוא בכל תכנת הנהלת חשבונות, אך לא רק. לכן, גם אם אין לעסק שלך תכנת הנהלת חשבונות, הרי שכיום תוכל לאנות משירות חשבוניות ממוחשבות.

מהן חשבוניות ממוחשבות

חשבונית רגילה המוגדרת כחשבונית עסקה או כחשבונית מס הינה חשבונית אשר כל עסק מפיק עבור לקוח שנדרש לשלם לו. חשבונית מס אינה דומה לחשבונית עסקה ויש להפיק כל חשבונית בצורה שונה וכל חשבונית תכיל פרטים שונים. מהחשבונית אשר מפיקים ללקוח, יש צורך לשמור עותק בכדי לתעד אותו בהנהלת החשבונות של העסק לצורך תיעוד רלוונטי בבוא הזמן למע”מ ולמס הכנסה. עד לא מזמן, כאשר עסק היה צריך לשלוח חשבונית ללקוח, הוא היה ממלא פרטים באופן ידני בפנקס חשבוניות אותו רכש בבית דפוס המכיל את פרטי העסק שלו ושולח אותה ללקוח. אולם כיום, ללא מעט עסקים ישנן תוכנות של הנהלת חשבונות המכילות חשבוניות ממוחשבות. במקום להפיק את החשבונית באופן ידני ולשלוח ללקוח, כל שיש לעשות זה להפיק את החשבונית בצורה נוחה, קלה וממוחשבת.

האם ניתן ליהנות מתחום חשבוניות ממוחשבות לא רק בתוכנת הנהלת חשבונות?

אם אין לך תוכנת הנהלת חשבונות עבור העסק שלך, אך בכל זאת אתה מעוניין להשתמש דווקא בחשבוניות ממוחשבות, כל שעליך לכשות זה לחפש אתר אינטרנט א חברה כלשהי אשר מציעים את שירותיהם בתחום חשבוניות ממוחשבות. יש לוודא מראש בטרם בוחרים את החברה או את אתר האינטרנט, כי מדובר בחברה אמינה, אשר מספקת את השירות הטוב ביותר בתחום חשבוניות ממוחשבות ושכן, הפקת חשבוניות ממוחשבות באמצעות אותה החברה או אתר האינטרנט, היא דבר קל, נוח ופרקטי