עסקים קטנים

ישנם לא מעט עסקים קטנים בישראל כיום. אם אתה גם חושב על להקים עסק קטן משלך, אך אינך יודע כיד להקים עסק קטן ומה עליך לעשות, כדאי שתקרא את הדברים הבאים. הקמת עסק קטן כרוכה בתהליך בירוקרטי הדרוש להקמת העסק מול כל הגופים הרלוונטיים כגון: מע”מ, מס הכנסה והביטוח הלאומי וכן, התנהלות נכונה של העסק מול לקוחותיו לצורך תיעוד פנים של העסק הכוללת: שימוש בחשבוניות וקבלות. אם זה נשמע לך מורכב מדי, כאשר תתחיל בתהליך תראה שהדבר לא תמיד באמת כך. ובכל אופן, במידה ואתה מחפש דרך קלה יותר לעסוק בתחום שאתה אוהב באופן עצמאי מבלי לפתוח עסק בצורה חוקית, הרי שכיום ישנה אלטרנטיבה שכזו.

כיצד מקימים עסקים קטנים

עסקים קטנים הקרויים גם: עוסק פטור, הינם כל עסק אשר יעסוק בתחום הרלוונטי להיות קרוי עוסק פטור, במחזור הכנסות שנתי אשר אינו עולה על סכום מסוים אשר נקבע בכל שנה ושנה. עסקים קטנים נכון לשנת 2017 הם כל עסק אשר מחזור ההכנסות השנתי שלו אינו עולה על סכום של 98008 ₪.את העסק יש להקים על ידי פתיחת תיק לעוסק פטור במע”מ ולאחר מכן אצל פקיד השומה במס הכנסה ומול הביטוח הלאומי. כאשר התיקים הללו קיימים, העסק שלך הוא עסק לכל דבר. כאשר מדובר בעסקים קטנים אשר מוגדרים כעוסק פטור, הלא שהחובה החוקית שלהם אל מול רשויות המס גובלת בדיווח שנתי בלבד. במהלך אותה השנה יש לאסוף את כל המסמכים המעידים על הכנסותיו והוצאותיו של העסק. עסקים קטנים מייצרים עבורם פנקס חשבוניות בכדי לתעד כל עסקה שלהם מול לקוח.

האם ישנה אלטרנטיבה להקמת עסקים קטנים מבלי לפתוח תיק עוסק פטור

אם אתה מעוניין לעבוד באופן עצמאי בתחום כלשהו מבלי לעבור את כל התהליך הכרוך בהקמת עסקים קטנים, הלא שכל מה שעליך לעשות זה לבחור בחברת עצמאי שכיר. חברת עצמאי שכיר מעניקה לך את היכולת לעבוד כעצמאי, בתנאים נוחים של שכיר. מבלי לפתוח תיק של עסק קטן, תוכל לשלוח דרך אתר החברה חשבוניות לכל לקוח באשר הוא, בגין דרישה לתשלום. החברה תפיק עבורך לאחר כל תשלום שמתקבל, תלוש משכורת חוקי וכן, תדאג לנקות את הניכויים הרלוונטיים מהתלושים.